Dane firmy

https://www.rehab.pl/o-mnie/


REHAB Andrzej Kroszczyński - Lekarz od kręgosłupa


REHAB Andrzej Kroszczyński

Kluczborska 9, 01--46 Warszawa

Tel: 785 752 225

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Ból pleców to jedna z bardzo nieprzyjemnych dolegliwości, która niekiedy nie pozwala ruszyć się z łóżka. Schorzenia mięśni wokół kręgosłupa wynikać mogą z wielu czynników, jednakże warto pamiętać, że z biegiem lat sprawność tego elementu ciała również się zmniejsza. Dochodzi wtedy do zmian zwyrodnieniowych, których leczenie wymaga regularnej aktywności, jak i odpowiedniej rehabilitacji. Jej stosowanie umożliwia niwelowanie stanów zapalnych, redukowanie bólu, jak i prewencje rozwoju innych schorzeń. 

W poważnych przypadkach proponowane jest niezwłoczne udanie się do odpowiedniego specjalisty, który z doświadczenia powinien wiedzieć, jaka metoda leczenia przyniesie najlepszy efekt.

Jednym z najchętniej polecanych przez pacjentów lekarzy od kręgosłupa jest Andrzej Kroszczyński, którego ofertę znaleźć można na stronie rehab.pl. To jeden z nielicznych fachowców, który terapią manualną oraz skrojoną na potrzeby pacjenta odpowiednią metodą leczenia, jest w stanie ulżyć w bólu, nawet w przypadku rwy kulszowej.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa