Dane firmy

https://trawinscy.pl/


Ogrody Trawińscy • Szkółka drzew iglastych Wrocław


Ogrody Trawińscy

Brukalice 20, 57-210 Henryków

Tel: 74 8105253

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Masz spory ogród przy domu i zastanawiasz się, jak go obsadzić, aby chronił twoją posiadłość od nieprzyjemnego wiatru północnego i północno-zachodniego? Świetnie w tej roli sprawdzą się drzewa iglaste, które ze względu na to, że nie tracą igieł, doskonale zatrzymują napór wiatru. Różne gatunki oferuje szkółka drzew iglastych znajdująca się niedaleko Wrocławia, której sadzonki charakteryzują się doskonałą jakością, są zdrowe i wolne od szkodników, zatem bez trudu przyjmą się na nowych miejscach.

W szkółce znajdziesz jodłę kalifornijską, koreańską, kaukaską, a także mniej znane, piękne drzewo o stożkowatym pokroju o nazwie metasekwoja chińska. Wśród asortymentu znajdują się także świerki:

  • pospolity,
  • biały,
  • serbski,
  • kłujący

i różne rodzaje sosny, w tym niewysoka sosna kosodrzewina, Jeśli bardziej interesują Cię niskie drzewa o szerokim kolumnowym pokroju, to firma poleca różnego rodzaju żywotniki, które również świetnie chronić będą przed wiatrem.

Aby wybrać to, czego potrzebujesz, odwiedź stronę trawinscy.pl, gdzie znajdziesz katalog roślin z opisem wymagań glebowych każdej z sadzonek.

Użytkownik bluetiger744 dodał komentarz Ocena 3
Wybór drzewek i krzewów dostępnych w ich ofercie jest doprawdy imponujący. Myślę, że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie. :)
Opublikowano: 2021-02-02 12:48:59

Inne firmy w pobliżu:

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

DCP Badania


Dyrekcyjna 37, Wrocław

greentex24


Nyska 61a, Wrocław