Dane firmy

https://auta-skup.com/serwis-klimatyzacji/


Serwis klimatyzacji w Aleksandrowie Kujawskim – Auta-skup.com


Autokasacja U Jacka

Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Tel: 660 185 232

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Biorąc pod uwagę fakt, iż zaniedbana klimatyzacja w samochodzie stanowi idealne miejsce do rozwoju groźnych bakterii i grzybów, konieczne jest systematyczne serwisowanie jej. Takie postępowanie pozwoli zadbać o zdrowie osób podróżujących pojazdem.

Na czyszczenie i konserwację klimatyzacji możesz umówić się z firmą Autokasacja u Jacka. Oferowany przez nią serwis klimatyzacji dedykowany jest mieszkańcom Aleksandrowa Kujawskiego i innych okolicznych miejscowości zlokalizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Klienci ww. firmy mogą liczyć na profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Jeżeli zajdzie taka konieczność, zostanie przeprowadzona wymiana takich elementów jak: filtry osuszaczy, przewody chłodnicze, sprężarka, dyszy dławiące.

Z cennikiem czynności wykonywanych w ramach serwisowania układu klimatyzacyjnego zapoznasz się na stronie internetowej firmy.

Użytkownik whiteduck127 dodał komentarz Ocena 5
Usługi na odpowiednim poziomie, np. serwis opon czy warsztat samochodowy. Miejsce warte odwiedzenia dla właścicieli aut. :)
Opublikowano: 2020-07-27 15:01:03

Inne firmy w pobliżu:

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Leśna 5, Rozgarty

Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex


Karłowicza 22, Bydgoszcz