Dane firmy

#


Terapia dzieci i młodzieży | Uważna Psycholog


Uważna Psycholog

Kasztelańska 7, 60-316 Poznań

Tel: 796030230

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Będąc opiekunami dziecka, nie należy bagatelizować niepokojących symptomów nadmiernego pobudzenia, lęków, wahań nastroju. Mogą być to pierwsze oznaki zaburzeń psychicznych, które należy skontrolować już na początku problemu. Jeśli dziecko dostanie profesjonalną pomoc psychoterapeuty, to może uwolnić się od dolegliwości i wejść bez niej, w dorosłe życie.

Terapia dzieci i młodzieży oferowana przez— „Uważna” Pracownia Terapii, cieszy się ogromnym zainteresowaniem pośród mieszkańców Poznania, ale również osób z pobliskich miejscowości. Terapie są zawsze odpowiednio dobierane do problemów dzieci, dzięki czemu ma się pewność fachowej pomocy. Na spotkaniach terapeuta próbuje zrozumieć źródło negatywnych emocji i objaśnia różne metody walki z nimi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zespołu od zdrowia psychicznego.

Użytkownik ehuptes dodał komentarz Ocena 5
W telegraficznym skrócie - to dobry psycholog dla dzieci i młodzieży. Jeśli potrzebujecie wsparcia takiego specjalisty w Poznaniu, to myślę, że warto się udać właśnie pod ten adres. :)
Opublikowano: 2019-05-10 14:37:47

Inne firmy w pobliżu:

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k


Głuszyna 58, Poznań

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Dalpo sp. z o.o.


Miedziana 3, Poznań