Dane firmy

https://macromedica.pl/reumatolog-warszawa/


Reumatolog • Macromedica Centrum Medyczne


Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina 26, 00-754 Warszawa

Tel: 22 841 06 79

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Choroby reumatologiczny to częsty problem, który dotyczy wielu osób w różnym wieku. Postaw na skuteczne leczenie i wybierz specjalistę, który pomoże Ci w leczeniu tego typu schorzeń. Dobry reumatolog na terenie Warszawy, który zapewni efektywny zabieg w miłej atmosferze, pomaga pacjentom w Centrum Medycznym Macromedica. Zapoznaj się z informacjami przedstawionymi na stronie internetowej macromedica.pl i skonsultuj się z lekarzem z tej kliniki, który zajmie się kompleksowym leczeniem i wybraniem odpowiedniej dla Ciebie terapii.

Konsultacje lekarskie w obiekcie Macromedica odbywają się z dokładnością i profesjonalizmem, a każdy pacjent traktowany jest w należyty sposób. Dzięki zaangażowaniu lekarzy, możesz liczyć na efektywne zabiegi odbywające się przy użyciu innowacyjnych rozwiązań. Zarezerwuj wizytę w Macromedica i zadbaj o swoje zdrowie.

Użytkownik sowastior dodał komentarz Ocena 3
Dolegliwości reumatologiczne wymagają udania się do specjalisty, który wdroży stosowne leczenie. Dla mnie odpowiednia diagnoza, jak i dobrana terapia są najważniejsze, dlatego warto wybierać tych lekarzy, którzy są kompetentni i empatyczni w stosunku do swoich pacjentów.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa