Dane firmy

https://jasnapsychoterapia.pl/terapia-dla-par-warszawa/


Terapia dla par warszawa | Jasna Psychoterapia


Jasna Psychoterapia

Aleje Jerozolimskie 99, 02-001 Warszawa

Tel: 538458111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W gabinecie psychoterapeuty na pomoc mogą liczyć osoby mające problemy różnego pochodzenia. Mowa tu, między innymi, o depresji, stanach lękowych, zaburzeniach osobowości, czy też kryzysach w związkach. Do każdego przypadku specjalista podchodzi bardzo indywidualnie, aby móc zaproponować klientom najlepsze dla nich rozwiązania. 

Bardzo pomocna w przypadku konfliktów między partnerami okazuje się terapia dla par w Warszawie. Jest ona formą spotkań prowadzonych z udziałem dwóch osób, które są w związku (może być to związek partnerski, narzeczeństwo lub małżeństwo). Celem terapii jest poprawa funkcjonowania pary, usprawnienie komunikacji między partnerami, rozwiązanie problemów oraz lepsze radzenie sobie z trudnościami, z jakimi zmagają się w związku. Terapia dla par może pomóc w budowaniu zdrowej i trwałej relacji oraz zwiększeniu poczucia bliskości między dwojgiem ludzi.

Wszystkie istotne szczegóły na temat usług świadczonych przez psychoterapeutów zaprezentowane zostały na stronie jasnapsychoterapia.pl. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa