Dane firmy

https://pascalprefabrykaty.pl/elementy-sieci-wodno-kanalizacyjnych/polaczenia-studni-stopnie-zlazowe-przejscia-szczelne/


Stopnie złazowe


Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 20b, 64-400 Międzychód

Tel: 957488600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Stale poszerzany katalog produktowy obejmujący prefabrykaty betonowe oraz stalowe elementy konstrukcyjne to podstawa oferty dostępnej na stronie pascalprefabrykaty.pl. Czekają w nim między innymi kanalizacyjne stopnie złazowe. Pozwalają wchodzić i wychodzić ze studzienek. Wysokiej klasy beton wykorzystany w procesie zakupowym zapewnia podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie korozji. Do tego dochodzi łatwość regulacji wysokości, a także stosunkowo prosty system montażowy.

Platforma sprzedażowa online należy do renomowanego przedsiębiorstwa działającego na rynku od wielu lat. Niezmiennie cieszy się popularnością oraz zaufaniem ze strony najbardziej wymagających klientów. Jest to zasługa nie tylko starannej selekcji materiałów oraz nowoczesnych metod wytwarzania, lecz również indywidualnego podejścia i pełnego zaangażowania w obsługę na każdym etapie procesu zakupowego niezależnie od reprezentowanej branży czy skali zlecenia. Zawsze przy zachowaniu przystępnych cen.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k


Głuszyna 58, Poznań

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Uważna Psycholog


Kasztelańska 7, Poznań