Dane firmy

https://ingremio.com.pl/produkty/produkty-technika-grzewcza-sanitarna/inflex-hd-duo-rura-preizolowana-zastosowan-zewnetrznych/


Rura preizolowana PEX


Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel

Laskowska 93, 32-329 Bolesław

Tel: 32 647 19 02

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Każdy, kto chce kupić dobrej jakości, specjalistyczne rury z tworzyw sztucznych, może skontaktować się z przedstawicielem Zakładu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel. Firma działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz rozbudowanym asortymentem, który zawiera antygrzybiczne rury do systemów wentylacyjnych, mikrorury do światłowodów, modele gruntowe o podwyższonej wytrzymałości i wężyki do samochodowych układach elektrycznych. Poza tym w ofercie znajdują się antybakteryjne modyfikatory do tworzyw i polimerów.

W miejscach o podwyższonej ochronie przeciwpożarowej doskonale sprawdzi się rura preizolowana PEX, która służy do transportu cieczy w instalacjach grzewczych i sanitarnych. Produkt składa się z dwóch rur, co zapewnia dodatkową ochronę mechaniczną. Warstwa izolacji została wykonana ze spienionego polietylenu.

Skorzystanie z usług tego producenta to gwarancja artykułów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

NZOZ Revita


Kolorowe 21, Kraków

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż