Dane firmy

https://www.polpack.com.pl/sprzegla.php


https://www.polpack.com.pl/ | Sprzęgła


Polpack Sp. z o. o.

Polna 129, 87-100 Toruń

Tel: (56) 655 92 35

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Pracownicy firmy Polpack Sp. z o. o. doskonale zdają sobie sprawę, jak istotna jest kwestia odpowiedniej automatyki procesu wytwórczego w każdym zakładzie produkcyjnym. Starają się dostarczać wszystko, co jest niezbędne, by linia mogła pracować bez zakłóceń. W ofercie dostępne są zarówno gwarantujące sprawny rozruch systemy napędowe, jak i odpowiadające za regulację poszczególnych podzespołów sprzęgła. 

Dostawca prowadzi również sprzedaż drobnych elementów. Mając świadomość, że przekładnie, siłowniki czy przekładki z powodu znacznej eksploatacji wymagają stałej kontroli, kadra realizatora proponuje przeprowadzanie regularnych usług serwisowych i naprawczych, jeśli zajdzie taka potrzeba. W przypadku dostrzeżenia ubytków mogących wpływać na pracę urządzeń, pracownicy są w stanie dostarczyć odpowiednie części zamienne, z gwarancją, że pochodzą one od sprawdzonych producentów.

Firma oferuje też pomoc w zakresie instalacji sprzętów zasilanych energią elektryczną. Wykonuje przyłącz na miejscu u klienta.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Leśna 5, Rozgarty

Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex


Karłowicza 22, Bydgoszcz