Dane firmy

http://badaniapsychotechniczne.pl/


Badania psychologiczne - http://badaniapsychotechniczne.pl/


DCP Badania

Dyrekcyjna 37, 50-528 Wrocław

Tel: +48 71 332 36 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Renoma jaką cieszy się Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jest efektem wytężonej pracy zatrudnianego tam personelu. Zyskał on ogromne doświadczenie w zakresie realizowania badań psychotechnicznych, psychologicznych, a także psychiatrycznych. Stanowią one bardzo cenne narzędzie z punktu widzenia pracodawców funkcjonujących w różnych branżach. Pozwalają także weryfikować zdolność do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Diagnostyka tego rodzaju powinna być zawsze wykonana zgodnie z zasadami sztuki i w oparciu o najnowszy stan wiedzy medycznej. To wyjaśnia, dlaczego badania psychologiczne we Wrocławiu są tak często zlecane właśnie w polecanym ośrodku. Jego doskonała baza techniczna oraz merytoryczna pozwala na przeprowadzanie sporej ilości badań, których dokładność i wiarygodność nie podlega żadnej dyskusji.

Użytkownik athimas dodał komentarz Ocena 4
Robiłem u nich badania psychologiczne konieczne do wykonywania pracy kierowcy. Muszę przyznać, że dysponują profesjonalnym i nowoczesnym zapleczem sprzętowym. Natomiast pracujący tam specjaliści to klasa sama w sobie.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Inne firmy w pobliżu:

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

greentex24


Nyska 61a, Wrocław

JN Projekt


Słoneczna 8, Pęgów