Dane firmy

#


Manager Piotr Mowczun • Koszulki pepe jeans


Royal Shop

Kopanina 54, 60--10 Poznań

Tel: + 48 735 001 822

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Luz i swoboda – w miejskich realiach takie cechy codziennego stroju są mile widziane. Szczególnie dotyczy to okresu letniego, kiedy na dworze jest ciepło i każdy dąży do tego, by ubierać się lekko. Sklep Royal Shop ma do zaoferowania wiele ciekawych pozycji idealnych w letnim kontekście. Ogromny wybór koszulek idealnych na imprezę czy wyjście do pubu czeka – wystarczy jedynie wybrać model którejś z renomowanych marek i cieszyć się jego walorami.

Naprawdę nie potrzeba wydawać sporych pieniędzy, aby mieć w szafie odzież z wysokiej półki. Ten outlet udowadnia to na każdym kroku. Jedynie tutaj kupić można rewelacyjne koszulki marki Pepe Jeans, za które w innych miejscach trzeba płacić znacznie więcej. Każdy, kto chce wyglądać modnie i cieszyć się najwyższą jakością w rozsądnych cenach powinien bliżej zainteresować się propozycjami prezentowanego sklepu internetowego.

Użytkownik ishongo dodał komentarz Ocena 3
Markowa odzież w dobrych cenach? Tak to możliwe w outlecie na royal-shop.pl - można tu trafić świetne promocje. Sprawdźcie i zajrzyjcie do tego sklepu. :)
Opublikowano: 2019-04-09 15:50:47

Inne firmy w pobliżu:

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k


Głuszyna 58, Poznań

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Uważna Psycholog


Kasztelańska 7, Poznań