Dane firmy

http://eventhostessy.pl/


Agencja Hostess HostessyEvent


Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

Humańska 8, 00-789 Warszawa

Tel: 533 077 720

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Szukasz sprawdzonych hostess z Warszawy? Potrzebujesz jak najszybciej wykwalifikowanych dziewczyn, które będą mogły wziąć udział w Twojej akcji promocyjnej? W takim razie polecamy agencję EventHostessy. Wejdź na ich stronę internetową eventhostessy.pl i sprawdź dokładnie ich bazę modelek, tancerek i promotorek. Znajdziesz tam wiele ładnych i inteligentnych dziewczyn, które posiadają odpowiednie doświadczenie i odpowiednie predyspozycje do pracy w charakterze promotorek, tancerek lub modelek.
Nie musisz ryzykować i szukać hostess na własną rękę. Najlepsze hostessy w Warszawie znajdziesz w agencji EventHostessy. Zapoznaj się z ich oferta oraz sprawdź w ich bazie, kogo mogą Ci zaproponować. Jesteśmy pewni, że wśród tylu dziewcząt na pewno znajdziesz dziewczyny, które idealnie będą pasowały do Twoich akcji promocyjnych. Ponadto dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu przeszkoleniu na pewno świetnie sobie poradzą, nawet w bardzo trudnych sytuacjach.

Użytkownik amsal dodał komentarz Ocena 4.52
Co jakiś czas prowadzimy akcje promocyjne naszych produktów, np. w marketach czy centrach handlowych, a co się z tym wiąże, potrzebujemy wtedy promotorek. Znakomitym rozwiązaniem dla mojej firmy okazało się skorzystanie z usług agencji hostess, która dysponuje sporą bazą tego typu pracowników. Dzięki profesjonalnemu podejściu hostess nasze promocje odbyły się gładko i odniosły zamierzony skutek.
Opublikowano: 2018-01-24 09:39:30

Inne firmy w pobliżu:

Vakancja


Jagiellońska 52, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Zugarden – Projektowanie ogrodów


Chełmońskiego 3a, Ząbki