Dane firmy

http://www.foto4fun.com.pl/wynajmujemy-fotobudki-w-katowicach.html


Wynajem fotobudki w Katowicach


Foto4Fun

Jaworowa 4, 42-500 Będzin

Tel: 697 553 652

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Fotobudki to urządzenia, które w bardzo szybkim czasie zyskały dużą popularność. Wszystko dzięki możliwościom, jakie oferuje swoim użytkownikom.świetna zabawa sprawia, że wynajem fotobudki w Katowicach i innych miastach Polski stał się coraz bardziej popularny. Takie przenośne studio fotograficzne doskonale sprawdzi się na różnych wydarzeniach, takich jak śluby, festyny czy imprezy firmowe. W zależności od charakteru danego wydarzenia, można również wybrać dostosowane tło do robienia sobie zdjęć oraz dodatki.

Wynajem fotobudek oferuje ich producent: foto4fun.com.pl, u którego można również zakupić fotobudkę. To oferta skierowana do wszystkich tych osób, które zdają sobie sprawę z możliwości tego urządzenia, a także chcą urozmaicić organizowane przez siebie eventy czy róznego rodzaju wydarzenia.

Użytkownik Janina dodał komentarz Ocena 3.83
Jestem pracownicą biura podatkowego, które zatrudnia około 20 osób, Pewnego dnia szef powiedział, że w piątek będzie spotkanie pracowe. Każdy uważał, że będzie to nudne spotkanie, dostanie wytycznych i do domu, ale nagle do sali wjechał catering a potem wjechała fotobudka z foto4fun. Ale była super impreza a zdjęcia z fotobudki bezcenne[ w końcu trochę luzu w firmie jest potrzebne].
Opublikowano: 2018-01-15 15:07:45

Inne firmy w pobliżu:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

AQUAWIERT


Bielska 85, Miedzybrodzie Bialskie