Dane firmy

https://www.foto4fun.com.pl/wynajmujemy-fotobudki-w-katowicach.html


Wynajem fotobudki w Katowicach


Foto4Fun

Jaworowa 4, 42-500 Będzin

Tel: 697 553 652

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Fotobudki to urządzenia, które w bardzo szybkim czasie zyskały dużą popularność. Wszystko dzięki możliwościom, jakie oferuje swoim użytkownikom.świetna zabawa sprawia, że wynajem fotobudki w Katowicach i innych miastach Polski stał się coraz bardziej popularny. Takie przenośne studio fotograficzne doskonale sprawdzi się na różnych wydarzeniach, takich jak śluby, festyny czy imprezy firmowe. W zależności od charakteru danego wydarzenia, można również wybrać dostosowane tło do robienia sobie zdjęć oraz dodatki.

Wynajem fotobudek oferuje ich producent: foto4fun.com.pl, u którego można również zakupić fotobudkę. To oferta skierowana do wszystkich tych osób, które zdają sobie sprawę z możliwości tego urządzenia, a także chcą urozmaicić organizowane przez siebie eventy czy róznego rodzaju wydarzenia.

Użytkownik Janina dodał komentarz Ocena 4
Jestem pracownicą biura podatkowego, które zatrudnia około 20 osób, Pewnego dnia szef powiedział, że w piątek będzie spotkanie pracowe. Każdy uważał, że będzie to nudne spotkanie, dostanie wytycznych i do domu, ale nagle do sali wjechał catering a potem wjechała fotobudka z foto4fun. Ale była super impreza a zdjęcia z fotobudki bezcenne[ w końcu trochę luzu w firmie jest potrzebne].
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Inne firmy w pobliżu:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

AQUAWIERT


Bielska 85, Miedzybrodzie Bialskie