Dane firmy

https://www.aptekagemini.pl/lrp-effaclar-zel-oczyszcz-300ml.html


Apteka GEMINI • Effaclar żel


Apteka GEMINI

Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

Tel: 58 600-80-88

Oceń firmę (4 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Różne rodzaje cery potrzebują różnego sposobu dbania o nie.  Innego środka potrzebuje skóra sucha, a innego przetłuszczająca, żeby móc walczyć z problemem, który pojawił się na Twojej twarzy. Wciąż wiele osób tego nie wie i stosuje nieodpowiednie dla siebie środki, które nie przynoszą na skórze pożądanych efektów.

Dlatego warto wybrać takie specyfiki, które będą przeznaczone do danego typu skóry, który posiadasz. Na przykład effeclar żel przeznaczony jest do cery tłustej i wrażliwej, która potraktowana tym środkiem zacznie odzyskiwać swoją dobrą kondycję, blask i naturalny rumieniec. Szczegółowe informacje o działaniu tego żelu znajdują się na stronie aptekagemini.pl dzięki czemu można się dowiedzieć, w jaki sposób poradzić sobie ze skórą twarzy, która sprawia Ci problemy i nie daje się jej w żaden sposób okiełznać tak, jak byś tego chciała.

Użytkownik OlgaPasteur dodał komentarz Ocena 4
Ostatnio pojawiły się u mnie problemy skórne. Polecono mi zakup na próbę Effaclar żel. Zakupiłam go w Apteka GEMINI, mojej ulubionej aptece. Teraz testuję ten żel.
Opublikowano: 2018-06-05 08:21:45

Inne firmy w pobliżu:

Grupa EGA


Żaglowa 24, Gdańsk

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Plażowa 15, Straszyn

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Plażowa 15, Straszyn