Dane firmy

http://storico.pl/


Storico Sp. z o. o. • Magazyny samoobsługowe


Storico Sp. z o. o.

Dziadoszańska 10, 61-248 Poznań

Tel: 530751809

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Interesują Cię pomieszczenia do wynajęcia, które są chronione przez całą dobę 7 dni w tygodniu? Oferta Storico może Ci się spodobać. Firma ta posiada magazyny samoobsługowe zlokalizowane w Poznaniu. Wynajmuje je ona osobom fizycznym i tym, które prowadzą działalność gospodarczą. Magazyny są nieustannie monitorowane, a także strzeżone przez ochronę fizyczną. Firma dysponuje pomieszczeniami o powierzchni 3,40 m2, 5 m2, 7 m2, 0 m2 i 15 m2. Z cennikiem można się zapoznać na jej stronie internetowej.

Dostęp do self storage ma tylko osoba posiadająca kartę magnetyczną i klucz do kłódki. Warto dodać, iż obiekt jest ubezpieczony na wypadek nieprzewidzianych i niechcianych sytuacji.

Możesz przyjechać na ul. Dziadoszańską 10 - tam manager oprowadzi Cię po obiekcie i przekaże wszystkie najważniejsze informacje. Na miejscu zdecydujesz, czy chcesz skorzystać z oferty ww. firmy.

Użytkownik erere dodał komentarz Ocena 5
Oferta od Storico to wygodny sposób na to by mieć własny magazyn, dostępny do naszej dyspozycji przez cały tydzień, kiedy tylko przyjdzie nam ochota z niego skorzystać.
Opublikowano: 2019-03-22 15:24:29

Inne firmy w pobliżu:

Proctogin


Śmigielska 13, Poznań

Ogrody Porosa


Rubież 14b, Poznań

PROMAG S.A.


Romana Maya 11, Poznań