Dane firmy

https://florexpol.eu/231-nasiona-pomidorow


Florexpol.eu - Nasiona pomidorów


PUH Florexpol Sp. z o.o.

Dębówka 17A, 20-050 Lublin

Tel: 81 533 23 05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Samodzielnie wyhodowane warzywa i owoce nie tylko sprawiają, że odczuwa się ogromną satysfakcję z sukcesu we własnym ogrodzie, ale też pozwalają na zaoszczędzenie sporych sum pieniędzy. Szczególnie widać to po pomidorach, które potrafią kosztować naprawdę sporo, kiedy rozpocznie się na nie sezon. Można jednak zyskać całkiem spory plon, jeśli zainwestujesz w nasiona pomidorów i następnie zbierzesz plon, kiedy pojawi się odpowiedni okres.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie takie nasiona możesz zakupić, to zajrzyj na stronę florexpol.eu, a tam znajdziesz wiele ciekawych ofert, z którymi zdecydowanie warto jest się zapoznać. Już wkrótce będziesz mogła wysiać te nasiona, by następnie zasadzić kiełkujące rośliny w gruncie i po całym okresie ich wzrostu uzyskać pomidory, których nie zastąpi Ci żaden zakup. Ich wyjątkowy smak i aromat jest niepowtarzalny.

Użytkownik Jerzy Włodarczyk dodał komentarz Ocena 4
Sezon ślubny w pełni, dlatego ciągle staram się być na bieżąco z cenami kwiatów w hurtowniach takich jak ta. Osobiście zresztą uważam ją za jedną z lepszych w województwie lubelskim.
Opublikowano: 2018-06-12 12:46:25

Inne firmy w pobliżu:

Fotografia Agnieszka Zomer


Henryka Sienkiewicza 27, Lublin

FotoRAZEM


Smyczkowa 4, Lublin

E-pilarz


Obsza 141, Obsza