Dane firmy

https://dzikie-bieszczady.com/oferta/


http://dzikie-bieszczady.com/ - Zielona szkoła Bieszczady program


Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY

Nowosiółki 30, 38-604 Hoczew

Tel: 697 905 704

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Usługi świadczone przez biuro podróży Dzikie Bieszczady stoją na bardzo wysokim poziomie. To rezultat odpowiedniego podejścia, w którym pasja łączy się z kwestiami zawodowymi. Oznacza to pełen profesjonalizm i dbałość o to, by wszystkie oferowane warianty wyjazdów były w pełni zadowalające dla każdego uczestnika. Do tych szczególnie wymagających zaliczają się dzieci, więc propozycje stworzone z myślą o nich muszą wyróżniać się w wyjątkowy sposób.

Spędzanie wolnego czasu w otoczeniu dzikiej przyrody to dla młodego człowieka zawsze ogromna frajda. Jeśli kogoś interesuje zielona szkoła w Bieszczadach, jej program można sprawdzić na stronie internetowej polecanego biura. Rodzice ocenią wówczas, czy to odpowiedni scenariusz pobytu dla ich pociechy. W większości przypadków decyzja jest podejmowana bez wahania, zwłaszcza że cennik okazuje się nad wyraz korzystny dla klientów.

Użytkownik redora dodał komentarz Ocena 3
Bieszczady ciągle kuszą turystów swoją dzikością i pięknem. Biuro podróży "Dzikie Bieszczady" to profesjonalny organizator wyjazdów w ten górski region, które pozwalają zwolnić w codzinnym pędzie i obcować z przyrodą.
Opublikowano: 2018-10-08 15:07:58

Inne firmy w pobliżu:

Firma Handlowa AWANGARDA


Wincentego Pola 34, Przemyśl

Bettso


Krasinskiego 19, Lubaczów

Fck-Auto


Złota Góra 19, Radymno