Dane firmy

https://carrierwise.com/pl/ile-kosztuje-sprowadzenie-auta-z-usa


Import aut z USA


CarrierWise

2218 Goebbert Rd. Unit 388, 60-005 Arlington Heights

Tel: +1 773 732 8238

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Branża, jaką jest szeroko rozumiana działalność w logistyce, wymaga specyficznych kwalifikacji od pracowników, zatrudnionych w firmach z tej gałęzi gospodarki. Z pewnością nie jest to praca, z jaką może poradzić sobie każdy człowiek.

Jeżeli chcemy odnieść sukces w organizowaniu – dajmy na to – importu aut z USA, musimy nie tylko biegle władać językiem angielskim w mowie i piśmie, lecz także mieć dobrą pamięć. Nade wszystko – trzeba umieć żyć z terminarzem w ręku oraz posiadać ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne.

Firmą, której ofertę powinien poznać każdy, kto chce możliwie tanio, sprawnie i szybko przeprowadzić import aut z USA – jest CarrierWise. Przedsiębiorstwo działa z sukcesami na konkurencyjnym rynku usług logistycznych, sprofilowanych pod kątem specyfiki rynku Stanów Zjednoczonych. Dokładny opis oferty można znaleźć na oficjalnej witrynie CarrierWise, funkcjonującej pod adresem: carrierwise.com.

Użytkownik Amelia Kaczmarek dodał komentarz Ocena 5
Zawsze marzyłam by mieć w garażu auto dodge challenger i chyba w końcu spełnię swoje marzenie. Wszystko dzięki firmie carrierWise :)
Opublikowano: 2018-03-23 10:25:42

Inne firmy w pobliżu:

Trading For a Living


Hysan Avenue 33, Hong Kong

Top Crystal Trade s.r.o.


Prikop 838, Brno

Corby Private Medical Centre


Pytchley Court 8 , Corby