Dane firmy

https://sexytoys69.pl/wibratory-lechtaczkowe


SexyToys69.pl - Wibrator łechtaczkowy


SexyToys69.pl

Os.Wieniawa 29, 64-100 Leszno

Tel: 796-345-584

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dla wielu kobiet niemożliwe jest osiągnięcie orgazmu bez dodatkowej stymulacji łechtaczki. Czasami zdarza się, że sama jej stymulacja wystarczy, by kobieta odczuwała nieopisaną rozkosz. Dlatego właśnie producenci gadżetów erotycznych wypuszczają na rynek coraz nowe zabawki stymulujące ten jakże ważny punkt na ciele kobiety.

Przy tak dużej podaży trudno jest się zdecydować na konkretny wibrator łechtaczkowy. A jest ich naprawdę sporo i mają wiele atrakcyjnych wzrokowo form i funkcji. Do najchętniej kupowanych przez panie wibratorów należą kaczuszki w różnych kolorach, które wyglądają jak małe słodkie zabawki, którymi w istocie są. Z łatwością mieszczą się w walizce, więc można je zabrać w każdą podróż. Ich dodatkową cechą jest wodoodporność, pozwalająca na użycie w kąpieli. Jest to model nagradzany przez pisma kobiece ze względu funkcje i dyskretną formę, dostępny na stronie sexytoys69.pl. Może i Ty pozwolisz jej u siebie zamieszkać?

Użytkownik esitou dodał komentarz Ocena 5
Akcesoria erotyczne kupuję tylko w sprawdzonych sexshopach internetowych, gdyż mam pewność, że będą one bezpieczne i wysokiej jakości. Uważam również, że dzięki nim można wprowadzi więcej żaru do pożycia intymnego. ;)
Opublikowano: 2018-03-19 12:47:34

Inne firmy w pobliżu:

Proctogin


Śmigielska 13, Poznań

Ogrody Porosa


Rubież 14b, Poznań

PROMAG S.A.


Romana Maya 11, Poznań