Dane firmy

http://tlumaczenia-gk.pl/


Język angielski tłumacz


ALBION - Grzegorz Kołodziej

Lwa 25a , 61-244 Poznań

Tel: 602 67 98 46

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Tłumacz to osoba posiadająca odpowiednie wykształcenie oraz umiejętności pozwalające jej świadczyć szerokie usługi translatorskie. Poszukując dla siebie lub swojej firmy biura zajmującego się profesjonalnym tłumaczeniem różnorodnych typów tekstów oraz dokumentów warto zapoznać się z ofertą tlumaczenia-gk.pl, która od  prawie dwudziestu pięciu lat działa na rynku świadcząc najwyżej jakości usługi translatorskie.

Tym, czym wyróżnia się biuro na tle konkurencji to przede wszystkim długoletnie doświadczenie w zakresie tłumaczenia różnorodnych typów tekstów, także specjalistycznych, jak i wysokospecjalistycznych z różnorodnych branż. Biuro prowadzi doświadczony tłumacz, dla którego język angielski nie stanowi żadnej zagadki, dzięki czemu wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie, zachowując obowiązujące przy tym standardy ISO 9001.

Użytkownik neshea dodał komentarz Ocena 5
Według mnie usługi tłumaczeń językowych, które oferuje swoim klientom Albion, stoją na wysokim poziomie. Zarówno pod względem jakości przekładu, jak i uwzględnieniu niuansów językowych dla danej branży.
Opublikowano: 2018-08-03 13:12:36

Inne firmy w pobliżu:

Fabrollo


Włodkowica 7, Szczecin

Galeria Ambra


Kościuszki 11c, Mielno

PiroArt


Niekłonice 4, Świeszyno