Dane firmy

https://4ref.pl/produkty/klimatyzacja/akcesoria-do-montazu-klimatyzacji-chlodnictwa/pompki-do-skroplin,2,6332


4REF sp. z o.o. | Pompka skroplin


4REF sp. z o.o.

Hurtowa 4, 15-399 Białystok

Tel: 85 888 00 85

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jednym z elementów niezbędnych dla wydajnego i bezpiecznego funkcjonowania klimatyzacji jest pompka skroplin, którą nabyć można w hurtowni 4Ref. Swoją ofertę udostępnia ona na stronie internetowej, widniejącej pod adresem: 4ref.pl. Bogaty asortyment, korzystne ceny oraz profesjonalna obsługa zachęcają do skorzystania z oferty.

Chcąc zaopatrzyć się w najlepsze akcesoria do montażu klimatyzacji i chłodnictwa, warto zatem zainteresować się omawianą propozycją, jak również osobiście zapoznać się z oferowanymi produktami. Wysoka jakość i renomowani producenci zapewniają niezawodność, jak również bezpieczeństwo użytkowania montowanych systemów. Atrakcyjne ceny i rozmaitość asortymentu z kolei umożliwiają każdemu odnalezienie produktów, zgodnych z indywidualnymi potrzebami. Satysfakcja wydaje się więc zagwarantowana.

 

Użytkownik darouthin dodał komentarz Ocena 4
W tej hurtowni klimatyzacyjnej i wentylacji mamy możliwość zakupu urządzeń i akcesoriów w dobrej cenie. To dobre miejsce, które nie powinno być obojętne tym, którzy zajmują się serwisowaniem czy montażem klimatyzacji.
Opublikowano: 2018-10-09 10:52:59

Inne firmy w pobliżu:

Marine Outlet


Rajgrodzka 115, Augustów

NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan


Familijna 65, Białystok

EuroAntyki


Siwiki 14A, Zbójna