Dane firmy

http://www.psychoterapeuci.pl/


Poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych Warszawa - http://www.psychoterapeuci.pl/


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Sienna 72, 00-833 Warszawa

Tel: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zmaga się z różnego rodzaju zaburzeniami psychologicznymi. Jest to nierozerwalnie związane z wysokim rozwojem cywilizacji, stresem i innymi typowymi dla współczesności problemami, których ciężar nie każdy może udźwignąć. Pomoc specjalisty może wiele zmienić, przywrócić radość życia i pozwolić na nawiązywanie zdrowych relacji z ludźmi, warto więc z niej skorzystać.

Pomocy takiej udziela prywatna poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych w Warszawie. Jest to renomowana placówka, zatrudniająca wielu wykwalifikowanych terapeutów, specjalizujących się w różnych dziedzinach. Każdy więc może znaleźć tam pomoc, bez względu na to, czy zmaga się z nerwicą, depresją czy może cierpi na bezsenność. Szczegóły oferty zamieszczone zostały pod adresem psychoterapeuci.pl.

Użytkownik ofera dodał komentarz Ocena 3.2
Dzięki takiej placówce, jak ta warszawska Poradnia Zdrowia Psychicznego, udało mi się wyleczyć z ciężkiej nerwicy. Teraz patrzę na to co mnie spotkało, jak na zły sen i w końcu przyszłość rysuje się w różowych barwach.
Opublikowano: 2018-03-09 12:37:35

Inne firmy w pobliżu:

Vakancja


Jagiellońska 52, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Zugarden – Projektowanie ogrodów


Chełmońskiego 3a, Ząbki