Dane firmy

http://www.psychoterapeuci.pl/


Poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych Warszawa - http://www.psychoterapeuci.pl/


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Sienna 72, 00-833 Warszawa

Tel: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zmaga się z różnego rodzaju zaburzeniami psychologicznymi. Jest to nierozerwalnie związane z wysokim rozwojem cywilizacji, stresem i innymi typowymi dla współczesności problemami, których ciężar nie każdy może udźwignąć. Pomoc specjalisty może wiele zmienić, przywrócić radość życia i pozwolić na nawiązywanie zdrowych relacji z ludźmi, warto więc z niej skorzystać.

Pomocy takiej udziela prywatna poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych w Warszawie. Jest to renomowana placówka, zatrudniająca wielu wykwalifikowanych terapeutów, specjalizujących się w różnych dziedzinach. Każdy więc może znaleźć tam pomoc, bez względu na to, czy zmaga się z nerwicą, depresją czy może cierpi na bezsenność. Szczegóły oferty zamieszczone zostały pod adresem psychoterapeuci.pl.

Użytkownik ofera dodał komentarz Ocena 3
Dzięki takiej placówce, jak ta warszawska Poradnia Zdrowia Psychicznego, udało mi się wyleczyć z ciężkiej nerwicy. Teraz patrzę na to co mnie spotkało, jak na zły sen i w końcu przyszłość rysuje się w różowych barwach.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Zugarden – Projektowanie ogrodów


Chełmońskiego 3a, Ząbki

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa